Căciuliță Dusty Blue
43.00 lei 30.10 lei
Caciulitele noastre organice super moi sunt realizate din material bambus 95% certificat OEKO-TEX care nu poate afecta pielea – cea mai buna alegere pentru bebelusii si copiii dvs. mici!
De asemenea, poate fi cadoul perfect pentru Baby-Shower!
2 în stoc
Descriere
Acesta caciulita pentru nou-nascuti este accesoriul perfect pentru spital. Ca mama, cand a venit timpul sa pun ceva pe acea piele moale si delicata de nou-nascut, pentru mine, era esential ca materialul sa fie lipsit de substante chimice. Aveam nevoie de acea liniste sufleteasca stiind ca hainele care imbraca pielea nou-nascutilor nu le vor face rau. Fara nimic pe piata care sa satisfaca aceasta dorinta, mi-am propus sa-mi fac propria mea line de produse.
Caciulitele noastre organice super moi sunt realizate din material bambus 95% certificat OEKO-TEX care nu poate afecta pielea – cea mai buna alegere pentru bebelusii si copiii dvs. mici! De asemenea, poate fi cadoul perfect pentru Baby-shower !
Aceste caciulite sunt fabricate din material bambus 95% certificat OEKO-TEX. Important, produsele noastre nu contin substante chimice daunatoate sau care pot contamina mediului si sunt non-cancerigene! Si, dupa multe spalari, materialul isi pastraza din suplete si catifelare. Cu totii ne dorim cele mai sanatoase optiuni pentru bebelusii nostri si scopul nostru este de a veni in ajutor im aceasta directie, oferind produse superbe ca aceasta caciulita!
* * *
Nota: culoarea poate varia usor din cauza variatiilor ecranelor computerului / telefonului.
De asemenea, va rugam sa nu lasati niciodata copilul in patut sau in alte locatii nesupravegheat cu produsul; supravegheati intotdeauna copilul atunci cand poarta produsul.
Marimea: 0-3 luni
Informații suplimentare
| Dimensiune | 120 x 120 cm |
|---|












Monica (proprietar verificat) –
Am cumparat aceasta caciulita in Dusty Blue, si inca o culoare, pentru bebele meu, si pot spune ca sunt foarte faine. Sunt moi, placute la atingere. Baietelul meu si acum le poarta si are 4 luni. Pacat ca nu exista si mai mari ca deja ii sunt micute putin. Recomand cu tot dragul!